کلمات کلیدی در سئو سایت

کلمات کلیدی در سئو

کلمات کلیدی

کلمات کلیدی در سئو عبارات و کلماتی هستند در محتوای سایت شما که باعث می شوند تا مردم سایت شما را از طریق موتور های جستجو پیدا کنند. اگر وب سایتی به خوبی بهینه سازی شده باشد برای موتور های جستجو ، در ان صورت کاربران بلقوه زیادی می توانند به سایت دسترسی پیدا کنند.انتخاب کلمات کلیدی در جستجو یکی از مهمترین و با ارزشترین پارامتر های سئو می باشد که انتخاب کلمه کلیدی می تواند باعث موفقیت و یا شکست سایت شما شود .چرا که بالا رفتن بازدید سایت شما اهمیت زیادی ندارد چیزی که اهمیت دارد این است که بازدید کنندگان درست وارد سایت شما شوند . در واقع بتئانید کسانی را وارد سایت خود کنید که دنبال خدمات شما هستند و شما نیز می توانید خواسته آنها را میسر کنید که لازمه ی این امر انتخاب کلمات کلیدی هدفمند در سایت شما می باشد. شا به وسیله آنالیز و بررسی باید بتوانید نیاز و خواستار جستجو کنندگان وب را پیش بینی کنید و پاسخگوی تغییرات وضعیت بازار باشید در واقع شما باید بدانید که کاربران شما دقیقا دنبال چی هستند و چه کلماتی را جستجو می کنند.

چطور کلمات کلیدی درست را انتخاب کنیم؟

چند کلمه کلیدی ارزشمند در سایت شما وجود دارد؟ فرض کنید شما یک سایت فروشگاهی فروش کفش دارید آیا می دانید که کاربران شما در اینترنت چه کلماتی را در این زمینه جستجو می کنند ؟ آنالیز گر هایی در این زمبنه و جود دارند که می توانند به شما اطلاعاتی را زمینه کلمات کلیدی بدهند . اما باز هم این ابزار ها می توانند اطلاعات خیلی دقیقی را در باره کلمات کلیدی به ما بدهند.بهترین و ساده ترین روش برای انتخاب کلمات کلیدی سوال از خودتان است. از خدتان بپرسید که دقیقا چه کلمات کلیدی مناسب سایت ششما می باشد و یا اینکه خو شما اگر بخواهید به عنوان کاربر به دنبال خدمات خودتان باشید چه کلماتی را در گوگل جستجو می کنید ؟فراموش نکنید که موفقیت در سئو مستلزم رضضایت مندی کاربران شما می باشد هیچ گاه سئو را از کاربران اینترنتی جدا ندانید . شما نیز یک کاربر اینترنتی هستید ، بنابراین می توانید به راحتی خود را جایگذین جستجو گر ها در اینترنت گذاشته و بهترین کلمات کلیدی را انتخاب نمایید .

استفاده از سایت رقبا در انتخاب کلمات کلیدی در سئو

از رقبای خود هیچ گاه قافل نشوید . آنها یکی از مهمترین اهرم های شما برای موفقیت هستند . با آنالیز سایت آنها می توانید اطلاعات خوبی را کسب نمایید .

ببینید آنها از چه کلماتی استفاده کرده اند و چه قدر موفق بوده اند. انتخاب کلمات کلیدی کار حساس و با ارزشی است بنابراین پی از آنکه استراتژی سئو خود را اغاز کنید حتما برای انتخاب کلمات کلیدی زمان صرف کنید .چرا که اگر قدم اول را درست بر ندارید در سئو سایت خود شکست خواهید خورد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *