فاکتور های سئو سایت -بخش دوم

imagesدر مقاله قبلی درباره پارامتر های مهم سئو سایت که مربوط به فاکتور های on page  بود صحبت کردیم در این مقاله به ادامه این فاکتور ها می پردازیم .بنابراین توصیه می کنم که حتما مقاله قبلی را مطالعه نمایید.

  • بهینه سازی تصاویر برای سئو سایت

فقط متون سایت نیست که نیاز به بهینه سازی دارد تصاویر سایت شما نیز باید بهینه باشند . سعی کنید اصول بهینه سازی تصاویر را رعایت نمایید مانند فرمت تصاویر ، سایز تصاویر و همچنین تگ های مربوط به تصاویر را قرار دهید و از کلمات کلیدی خود در alt  وtitle  تصاویر استفاده کنید .

  • بروز رسانی مداوم سایت جهت سئو بهتر

بروز بودن سایت شما می تواند محبوبیت بالایی برای سایت شما در گوگل ایجاد نماید  سعی کنید با یک نظمی وب سایت خود را بروزرسانی کنید و در آن مطالب جدید و با کیفیت ایجاد کنید تولید محتوا و به روز بودن سایت مهمترین پارامتر سئو می باشد . حتی به روز کردن مطالب قبلی سایت نیز می تواند مفید باشد .

  • استفاده از رسانه در محتوای سایت

استفاده از تصویر و ویدیو می تواند به کیفیت محتوای شما بیفزاید .سعی کنید برای متون خود از تصاویر مرتبط استفاده کنید و فراموش نکنید که اصول بهینه سازی تصاویر را رعایت نمایید .

  • تاثیر صفحه تماس با ما با سئو سایت

شاید این نکته برای شما جالب باشد که گوگل به اطلاعات تماس شما نیز توجه می کند . داشتن صفحه تماس با ما در سایت شما بر سئو شما تاثیر می گذارد و به اعتبار سایت شما می افزاید.

  • معماری و ساختار سایت

قالب و معماری سایت شما و طریقه چیدمان المان های سایت در سئو شما تاثیر گذار می باشد این نکته بسیار مهم است که المان های سایت شما طوری طراحی شود که همه چیز قابل دسترس باشد و کاربران به راحتی بتوانند به تمام بخش های سایت دسترسی داشته باشند . سعی کنید در سایت خود اصول لینک دهی را رعایت نمایید و لینک های مهم را در منو های اصلی و ساید بار سایت قرار دهید چون قرار دادن لینک صفحات در بخش های مختلف سایت باعث می شود که خزندگان گوگل به راحتی بتوانند در سایت شما دسترسی داشته و آن را ایندکس نمایند .

  • تعداد صفحات سایت

تعداد صفحات سایت شاید خیلی دلیل بر قدرت یک سایت نباشد اما به دلیل اهمیت بازاریابی محتوا در سئو سایت هر چه شما محتوای سایت خود را بیشتر نمایید البته محتوای با کیفیت و منحصر بفرد ، می تواند شانس بیشتری در پیروزی و کسب رتبه در گوگل نمایید .

  • ریسپانسیو بودن سایت و تاثیر بسیار مهم آن بر سئو

واکنشگرا بودن سایت بسیار بسیار بسیار برای سئو سایت شما مهم می باشد . در واقع حتما باید سایت شما ریسپانسیو باشد گوگل امروزه به این نکته بسیار اهمیت می دهد چرا که استفاده از موبایل و تبلت روز بروز در حال افزایش می باشد  اگر سایت شما در موبایل و تبلت سازگار نباشد شما کاربران خود را از دست خواهید داد و گوگل نیز از آنجایی که رضایت کاربران برایش اهمیت دارد در رتبه بندی سایت ها به این نکته توجه ویزه می نماید

در مقاله بعدی دیگر فاکتور های مهم برای رتبه بندب سایت را با هم بررسی خواهیم کرد

طراحی سایت در کرج  سئو سایت  سئو در کرج

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *