سئو | بهینه سازی وب سایت

 

تحلیل ، نظم ، استمرار و یادگیری برای پیروزی در رقابتی بزرگ اما لذت بخش

سئو سایت

سئو سایت در واقع فر آیندی است که باعث افزایش تعداد و کیفیت ترافیک سایت شما از نتایج اصلی گوگل می گردد.  حال برای درک بهتر مفهوم بالا به بررسی هر پارامتر می پردازیم.سئو باعث می شود که کاربران اینترنت زمانی که محتوای مرتبط با کسب و کار شما را در موتور های جستجو سرچ می کنند بتوانند سایت شما را در نتایج بیایند و از سایت شما بازدید نمایند .گوگل روزانه به سوالات زیادی که ذهن کاربران را درگیر خود می کند پاسخ می دهد .موتور های جستجو احتیاج دارند که بهترین و مفید ترین و مرتبط ترین پاسخ ها را در اختیار کاربران خود قرار دهند.زمانیکه شما در گوگل ، یاهو ، بینگ و یا هر موتور جستجوی دیگر عبارت و یا کلمه ای را جستجو می نمایید ،موتور جستجو یک لیست طولانی از لینک های سایت های مختلف را به شما نمایش می دهد اما تا حالا به این موضوع توجه کرده اید که در پشت این لینک ها چه اتفاقی می افتد و یا چرا از بین هزاران سایت فقط ۱۰ سایت در صفحه اول نمایش داده می شوند؟

فاکتور های زیادی برای امتیازدهی و رتبه بندی سایت ها در گوگل وجود دارد که در فرآیند سئو سایت با رعایت فاکتور هاو به کارگیری استراتژی های قوی و آنالیز و بررسی رقبا ،شما نیز می توانید در بین ۱۰ سایت برتر در زمینه کاری خود قرار بگیرید.

چرا بهینه سازی وب سایت (سئو) هنوز مهم است ؟

بیشتر کاربران اینترنتی برای یافتن پاسخ نیاز های خود اولین راهی که انخاب می کنند جستجو در موتور های جستجو می باشد مردم از اینترنت برای بدست آوردن اطلاعات و پیدا کردن بهترین و نزدیکترین رستوران ، مرکز خرید و حتی مراکز آموزشی مورد نظر شان استفاده می کنند.اکثر ترافیک یک وب سایت از طریق موتور های جستجو مانند گوگل ، بینگ و یا یاهو می باشد. را ههای دیگری نیز برای ایجاد ترافیک سایت و جود دارد مانند شبکه های اجتماعی و روش های دیگر اما معمول ترین راه د ربین کاربرا ن اینترنت موتور های جستجو می باشند .حال وب سایت شما می تواند در هر زمینه ای فعالیت نماید .اگر موتور های جستجو نتوانند سایت شما را بیابند و یا محتوای شما را در دیتابیس خود ذخیره کنند بنابراین شما یک فرصت باورنکردنی را برای بدست آوردن ترافیک از دست خواهید داد .در نتیجه فرصت های فروش خود را کاهش خواهید داد .

سئو (SEO) فرآیندی است که مشتریان شما را به کسب و کار شما متصل می کند.

۱۲  گام برای سئو سایت موفق

 

پیش از آن که هر اقدامی برای سئو سایت شما صورت پذیرد من نیاز به زمان دارم برای شناخت شما و زمینه کاریتان. آگاهی در باره مخاطبان ، کسب و کار و اهداف شما به من این اجازه را می دهد تا بتونم یک استراتژی کامل را برای سئو شما تعریف کنم .

انالیز رقبا

تولید محتوای وب سایت

ارائه گزارشات از روند سئو

انتخاب کلمات کلیدی مناسب

بهینه سازی سرعت وب سایت

سئو تکنیکال وب سایت

تحلیل وب سایت

بهینه سازی داخلی وب سایت

مانیتور کردن ترافیک وب سایت

شناخت اهداف شما

تعریف استراتژی سئو

بهینه سازی سئو خارجی

آنچه از نتایج سئو سایت  حاصل می شود؟

کیفیت ترافیک و یا هدفمند بودن ترافیک به معنای آن است که کسانی که به دنبال خدمات و محصولات شما هستند ،وارد سایت شما شوند. در واقع اگر تمام بازدید کنندگان دنیا نیز به سمت سایت شما بیایند و لی دنبال محصول شما نباشند در واقع این ترافیک هدفمند نمی باشد . فرض کنید که کابرانی در اینترنت به دنبال کلاس های آموزش طراحی هستند و در گوگل با کلمه طراحی سرچ می نمایند و شما را در نتایج گوگل مشاهده می نمایند در حالی که خدمات شما طراحی سایت می باشد به حتم بازدید کنندگان از نتایج این جستجو ترافیک با کیفیت و هدفمند نمی باشند. بنابراین بر اساس سئو هدفمند و واقعی شما می توانید بازدید کنندگان هدفمند را به سمت سایت خود روانه کنید.تعداد اشخاصی که بر روی لینک سایت شما در نتایج گوگل کلیک می کنند از اهمیت بالایی بر خوردار است در واقع سئو سایت باعث افزایش ورودی های سایت شما از طریق گوگل می گردد.

چرا موتور های جستجو بدون سئو نمی توانند سایت ما را کشف کنند؟

موتور های جستجو با و جود اینکه بسیار باهوش و هوشمند هستند اما باز هم برای نتایج بهتر نیازمند کمک هستند و در واقع موتور های جستجو به طور مداوم در حال بروز رسانی الگوریتم های خود هستند تا بتوانند بهترین نتایج را در جستجو ها نمایش دهند. با توجه به بالا بودن رقابت در دنیای وب شما در بین هزاران وب سایت باید در نتایج اول جستجو قرار بگیرید تا دیده شوید بدون شک بدون سئو  این کار امکان پذیر نمی باشد .